Co děláme

Rekonstrukce občanských budov

Provádíme rekonstrukce a modernizace objektů ve vlastnictví státní správy, krajů, měst a obcí, zejména školy a školky, městské a obecní úřady, hasičské zbrojnice, kulturní domy a domovy důchodců.
Pro privátní sektor modernizujeme také kancelářské budovy, sportovní a komerční centra.

U těchto budov realizujeme kompletní dodávku střechy včetně střešního záchytného systému, klempířských a zámečnických prvků, zateplení obvodového pláště a výměnu otvorových výplní. Zároveň provádíme dispoziční úpravy a modernizaci vnitřních prostor včetně dodávky vybavení.

přejít na reference

Revitalizace bytových domů

Kompletní revitalizace bytových domů zateplením a izolacemi střešních a obvodových plášťů provádíme týmem našich proškolených zaměstnanců při dodržování technologických postupů předepsaných renomovanými výrobci certifikovaných zateplovacích systémů. Součástí revitalizace je výměna oken a vstupních dveří, což vede ke snížení energetické náročnosti domů, zvýšení jejich hodnoty a zlepšení jejich estetické stránky. Při revitalizaci taktéž provádíme nové rozvody vody a elektroinstalací, popřípadě dodávku nového výtahu. Všechny tyto stavební úpravy vedou ke zlepšení kvality bydlení.

přejít na reference

Výstavba rodinných domů

Našim klientům nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč včetně zajištění komplexních služeb. Jsme schopni zajistit klientům vyhledání vhodného pozemku pro stavbu jejich domu včetně vypracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a přípravu veškeré potřebné dokumentace pro kolaudační řízení. Zároveň si klienti mohou vybrat rodinný dům z některého z našich developerských projektů, které realizujeme v Moravskoslezském kraji.

Naši prioritou je kvalita, a proto stavbu provádíme z větší části našimi zaměstnanci, na které se můžeme plně spolehnout.

přejít na reference